Güzeltepe Mh. Pelin Sk. No.: 1/B Üsküdar/İstanbul

Bize Ulaşın

0541 DENT 777

Açılış Saatimiz

Pzts-Cmts: 09:00 - 21:00 PM Pazar: Kapalı

Randevu Alın

Mükemmel gülüşünüz bir tık uzağınızda!

Bize Ulaşın

0541 DENT 777

Açılış Saatimiz

Pzts-Cmts: 09:00 - 21:00 PM Pazar: Kapalı

Randevu Alın

Mükemmel gülüşünüz bir tık uzağınızda!

HAKKIMIZDA

İstanbul Özel Dent 777 ailesi olarak, diş ve ağız sağlığınız için çalışıyoruz. 8 yıllık deneyimiyle Diş Hekimi Mert Şen’in özel çabalarıyla, 2021 yılında kurulan İstanbul Özel Dent 777 ihtiyacınız olan tüm dental alanlarda sizlere hizmet vermeye hazır, bekliyor.

Birçok uzmanlık alanında hizmet veren ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz, birbirinden deneyimli ve başarılı diş hekimlerini de bünyesinde bulundurmaktan mutluluk duymaktadır.

Özel Dent 777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak siz değerli hastalarımıza sunduğumuz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Dolgu ve Kanal Tedavileri
  • Diş Eti Tedavileri
  • Estetik Diş Tedavileri
  • Protez Diş Tedavileri
  • Diş Dizilimi Tedavileri
  • Rutin Diş Kontrolleri

Diş Hekimlerimiz

1987 de Trabzon’da doğdum.2006 yılında liseden mezun olana kadar hayatımı Trabzon’da sürdürdüm.Aynı yıl başladığım Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi eğitimimi 2012 yılında tamamladım. Mezun olduktan sonra Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 6 yıl boyunca çeşitli görevlerde bulundum.Ardından 2 yıl boyunca Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev aldım. 2021 yılında İstanbul’a taşındım ve 6 ay boyunca Üsküdar Çengelköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 6 ay çalıştım.Ardından mesleğimi kendi kliniğimde icra etmeye karar verdim. 2021 Şubat ayından beri kendi kliniğimde yüksek kalite standartlarda mesleğimi sürdürüyorum. Yıllar içinde özellikle İmplant cerrahisi ve protetik diş tedavileri alanlarında çeşitli eğitimlere katıldım. Orta seviye İngilizce bilmekteyim.
1998 yılında İstanbul /Sarıyer ‘de doğdum.İlköğretim ve ortaokuldan sonra lise eğitimimi 2016 yılında tamamladım.Aynı yıl başladığım İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği fakültesinden 2021 yılında mezun oldum. Diş hekimliği pratiği ile ilgili pek çok kurs aldım.Kısa bir süre Avrupa yakasında bir klinikte görev aldıktan sonra Ekim 2021 den bu yana Özel Dent777 Ağız ve Diş sağlığı polikliniğinde çalışmaya devam etmekteyim.Profesyonel düzeyde İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca bilmekteyim.
Kaliteli ve uygun fiyat avantajı!

Hizmetlerimiz

Dolgu Tedavisi - DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Dolgu Tedavisi

Dolgu tedavisi genel olarak, dişlerdeki çürümüş alanların temizlenmesi ve temizlenmiş alanların özel bir madde ile doldurulması işlemidir.

Ortodonti Tedavisi - DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ortodonti Tedavileri

Dişlerimiz, çiğneme ve konuşma için gereken en önemli elemanlardan biridir. Bu noktada dişlerinizin doğru dizilimize önemlidir.

cerrahi diş tedavileri - diş çekimi - DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Cerrahi Diş Tedavileri

Cerrahi diş tedavileri; ağız, diş ve çene cerrahisi uzmanlığına sahip diş hekimleri tarafından yapılan işlemlerdir. Geniş kapsamlı tedavi ve bilgiler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kanal Tedavisi - DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kanal Tedavisi

Kanal tedavisinin amacı, çürük ya da çürümeye meyilli, iltihaplı dişlerin diş hekimi tarafından tedavi edilerek, kurtarılmasıdır.

Estetik Diş Tedavileri - DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Estetik Diş Tedavileri

Günümüzde gülüş tasarımı olarak da bilinen estetik diş tedavilerinde temel amaç kişinin dişlerinde bulunan ve estetik olarak beğenmediği duruşları değiştirmektir.

Protez Diş Tedavileri - implant- DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Protez Diş Tedavileri

Diş kayıpları hem estetik açıdan hem de ağız sağlığı açısından sorun yaratmaktadır. Eksik dişin bulunduğu yerde çene kaybı erimesi başlar.

Periodontoloji - dişeti tedavileri - DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Periodontoloji – Diş Eti Tedavileri

Periodontoloji, diş eti hastalıkları ile ilgilenen ve diş eti hastalıklarını tedavi eden diş hekimliği alanıdır. Diş eti tedavileri uzun süreli ancak fazla ağrısız işlemlerdir.

Pedadonti - Çocuk Diş Hekimliği - DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Pedodonti – Çocuk Diş Hekimliği

Pedodonti, Latince’de çocuk dişi anlamına gelmektedir. Diş hekimliği alanında ise çocuk diş hekimliği adı olarak, pedodonti kullanılmaktadır.

Rutin Diş Kontrolü - DENT777 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Rutin Diş Kontrolü

Diş sağlığı, ağız ve vücut sağlığı açısından kontrol altında tutulması gereken önemli konulardan biridir. Diş sağlığına önem veren kişilerin düzenli olarak bakım yaptırmaları gerekmektedir.

0

Profesyonel Diş Hekimi

0

Gülen Yüz

0

Hasta

0

Çürük Tedavisi

EnglishTürkçe